piątek, 9 maja 2014

Uwaga konkurs fotograficzny! Zapraszamy fotografujące mamy

Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy - konkurs fotograficzny w ramach projektu Wytwórni Marzeń
Jest taka scena w filmie „Dym”, w której jeden z bohaterów – właściciel sklepiku z tytoniem – opowiada o swoim osobistym projekcie. Codziennie o 8.00 rano robi zdjęcie tego samego miejsca. Zajmuje mu to 5 minut, ale robi to każdego dnia od lat. Dlatego, jak mówi, nie bierze urlopu. Jego nietypowa kronika ma już 4000 tysiące zdjęć tego samego rogu ulicy….
A jaki jest Twój róg ulicy, najbliższa przestrzeń, ten mały kawałek otaczającego Cię świata?
Odwołaj się do swoich wspomnień, wyjątkowych momentów, czasu szczęśliwego dzieciństwa – czym ono jest dla Ciebie? Twoje pierwsze emocje, wrażenia, doznania z jakimi kojarzy Ci się ten czas.Pokażmy fotograficznie nasz mały kawałek świata! Wystawa plenerowa Naszego Miejsca na Świecie ożywi wakacyjną przestrzeń miejską Bydgoszczy w ramach projektu II MOBILNE MUZEUM CZYLI SZTUKA JAK PROSZEK DO PIECZENIA.
Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze te najlepsze, które zostaną wyeksponowane w centrum miasta, zaś pozostałe znajdą się w galerii online. Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone nagrodą specjalną- Kamera GOPRO HERO 3.

Warunki udziału w Konkursie
Do konkursu zapraszamy wszystkie dorosłe osoby fotografujące. Zachęcamy do wykorzystywania różnych technik i sposobów wyrazu, korzystania z najnowszych aplikacji, jak i tradycyjnych technik fotograficznych. Jeden autor ma prawo przysłać maksymalnie 3 zdjęcia. Przyjmowane będą fotografie zarejestrowane dowolną techniką, przesłane w formacie cyfrowym JPG, o rozdzielczości 150-200 DPI.
Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: konkurs@wytworniamarzen.pl w terminie do 30 czerwca 2014 r.

Zgłoszenie zdjęcia jest równoznaczne z udzieleniem nieodpłatnej licencji na jego prezentację w ramach projektu II MOBILNE MUZEUM CZYLI SZTUKA JAK PROSZEK DO PIECZENIA oraz zgody na jego zamieszczenie na stronie fundacji WYTWÓRNIA MARZEŃ i w materiałach informacyjnych dotyczących wymienionych projektów. 

Zdjęcie nagrodzone w pierwszej edycji
Informacje o konkursie: www.wytworniamarzen.pl/konkurs/Regulamin konkursu: www.wytworniamarzen.pl/regulamin/
Kontakt dla mediów: Aleksandra Grzybowska-Lińska, 506 180 311, kontakt@wytworniamarzen.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...