poniedziałek, 22 września 2014

Swiss Nature Baby, mleczko oczyszczające

Dziś chcę podzielić się z Wami opinią na temat mleczka oczyszczającego dla dzieci firmy ZEPTER COSMETICS z serii Swiss Nature Baby. Szukałam w sklepach  takiego kosmetyku, który dba o wrażliwe okolice skóry pod pieluszką i nie muszę go spłukiwać... Takie rozwiązanie jest przydatne w podróży, na spacerze i w domu. Mleczko oczyszczające to doskonała alternatywa dla chusteczek.
Swiss Nature Baby to kompletna, szwajcarska linia kosmetyków przeznaczonych do delikatnej skory dziecka. Zawiera aktywne składniki organiczne. Wszystkie produkty doskonale nadają się nawet dla noworodków. Kosmetyki hypoalergiczne, nie zawierają parabenów, fenoksyetanoli, perfum syntetycznych, barwników, silikonu, olejów stosowanych w przemyśle petrochemicznym.


Do tej pory podczas przewijania korzystałam z wody i wacików, albo chusteczek dla dzieci. Woda z mydłem, z wiadomych względów, odpadała w podróży i spacerze. Od kilku tygodni korzystamy z mleczka oczyszczającego Zepter Swiss Nature Baby, przydaje się szczególnie na spacerze i w podróży.
 

Jakie rezultaty?


Przede wszystkim mleczko oczyszczające idealnie nadaje się do częstego mycia wrażliwej skóry dziecka w okolicach pieluchy, masz tu 99.48% naturalnych składników, nie zawiera parabenów i jest hipoalergiczne. Mleczko jest wydajne, pamiętaj wystarczy nabrać odrobinę mleczka na wacik i delikatnie przetrzeć skórę pod pieluszką, nie trzeba spłukiwać, zawarte w mleczku składniki mają działanie ochronne. Delikatny zapach pozostaje na skórze, skóra jest nawilżona.


Jeżeli chodzi o skład: mleczko pielęgnuje ciało naszych Maluszków ma tylko naturalne składniki, pochodzenia roślinnego, organiczny rumianek łagodzi podrażnienia, organiczna szarotka chroni skórę, organiczne masło Shea odżywia i łagodzi skórę dziecka i chroni ją przed podrażnieniami, odparzeniami. 
W opakowaniu znajduje się 200ml naturalnego mleczka oczyszczającego, praktyczny dozownik przydaje się na spacerze, w podróży. Opakowanie jest bardzo poręczne, co jest istotne przy przewijaniu:) Jeżeli jesteś EkoMamą, tak jak ja, po prostu będziesz zachwycona nawet opakowania kosmetyków z  serii Swiss Nature Baby są przyjazne naszej planecie, nadają się do recyklingu.Jeżeli jesteście zainteresowane zakupem zapraszam Was na stronę internetową.

Kup mleczko oczyszczające
Post powstał dzięki współpracy z Zepter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...