piątek, 17 października 2014

BLOGERZY AKTYWNIE W KAMPANII RZECZNIKA PRAW DZIECKA"Reaguj na przemoc wobec dzieci. Masz prawo"

20 listopada 2014 obchodzimy 25-lecie Konwencji o Prawach Dziecka. Na świecie 20 listopada to dzień Praw Dziecka uznany przez Organizację Narodów Zjednoczonych. 

Rzecznik Praw Dziecka, Pan Marek Michalak jest propagatorem i twórcą kampanii "Reaguj na przemoc wobec Dzieci. Masz prawo". Reaguj. Masz prawo . Kampania ważna i bardzo słuszna. Nie możemy przechodzić obojętnie wobec krzywdy Dziecka. 

Dlatego Autorka bloga http://matka-patrzy-matka-pisze.blogspot.com/  organizuje pospolite ruszenie polskich blogerów - bloggerską kampanię. Będzie to nasza odpowiedź na apel pana Marka. Blogosfera parentingowa ma moc. Pokazaliśmy to nieraz. 

Na czym to polega? Tworzymy listę blogów, które 20 listopada utworzą notkę zarówno z treścią informacyjną jak i własnymi przemyśleniami na temat reakcji na krzywdę dziecka. Wrzućmy i udostępnijmy plakat. 

Jeśli chcecie się dołączyć, wstawcie proszę plakat u siebie na blogu. Udostępnijcie ten post. Pomóżmy uświadamiać tych, którzy boją się i milczą, przechodzą i udają, że nie widzą.


Więcej informacji tu: http://matka-patrzy-matka-pisze.blogspot.com/2014/10/reaguj-masz-prawo.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...