poniedziałek, 20 października 2014

„Mam swoje idealia" wyjątkowa akcja marki Vichy

Vichy Idealia z okazji swoich 2. urodzin wyrusza w Polskę z kamerą i szuka kobiet pełnych pasji, zainteresowań i ambicji, takich jak Ty!

Reguły akcji są proste:
wystarczy nagrać krótki (ok. 30 sek) film, smartfonem lub poprzez aplikację na w/w stronie, i opowiedzieć w nim o swoich marzeniach, dążeniach, planach na przyszłość. Szukamy naturalnych, spontanicznych Polek, które nie boją się realizować swoich celów!

W formie podziękowania otrzymasz minizestaw kosmetyków od marki Vichy Idealia (krem pod oczy, serum, krem na dzień oraz krem BB), a Twoje nagranie weźmie udział w wyłanianiu nagród specjalnych.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączysz do naszej akcji i pokażesz całemu światu, jaka drzemie w nas - silnych i pięknych Polkach - moc! :- )Więcej www.mojeidealia.vichy.pl


Dla przypomnienia:

- akcja trwa do 30.10.2014


- regulamin akcji: http://mojeidealia.vichy.pl/idealia/oakcji- przykładowe filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=gRAaLwKSTxA&list=UUVtY70AInfWzyECHiooqVXw
https://www.youtube.com/watch?v=X8vqzzRwTTo&list=UUVtY70AInfWzyECHiooqVXw
https://www.youtube.com/watch?v=J5vZd25jQto&list=UUVtY70AInfWzyECHiooqVXw
 

1 komentarz:

  1. Ja już wzięłam udział, ale panie które nie wzięły a by bardzo chciały to jak się pospieszą to jeszcze zdążą :) Mi najpierw wydawało się, że nie dam rady, ale jak już wymyśliłam jak zaprezentuje swoje idealia i zaczęłam nagrywać to moment i filmik był stworzony.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...