piątek, 11 lipca 2014

Alicja w labiryncie, czyli wakacyjne atrakcje Łeby - POLECAMY

Łeba to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Jestem pod wrażeniem bo Łeba zapewnia najmniejszym gościom mnóstwo atrakcji. Jest to zatem idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek rodzinny i udane wczasy nad pięknym polskim morzem. Ja w skrócie pokarzę Wam jak świetnie można bawić się w Łebie - my bawiliśmy się wspaniale.


Na początek jeden z największych labiryntów 3D w Polsce:)

Labirynt Park Łeba to doskonała zabawa tylko dla odważnych dzieci i ... dorosłych, oczywiście siedmiomiesięczny Maluch skorzysta ze świeżego powietrza, ale dla starszych dzieciaków to już będzie wyjątkowa przygoda. Na powierzchni 5 000 m2 mamy największy naturalny labirynt w Polsce z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia. W parku znajdziemy też klasyczny labirynt i wiele innych drewnianych gier.
Na powierzchni 5000 m2 znajduje się największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. - See more at: http://www.labiryntparkleba.pl/atrakcje.html#sthash.Qo6DaVyT.dpuf
Labirynt jest prawie w centrum Łeby (ul. Wspólna koło Polo Market), także można tam bez problemu dojść i takie rozwiązanie ja preferuję i polecam, a dla leniwych można wynająć meleksy, rowery i inne pojazdy najczęściej kołowe. Bilet wstępu to wydatek od 8 zł. ulgowy do 12 zł. normalny. Dzieci do lat 4 nie płacą:)

Wchodzisz do labiryntu?

Powodzenia:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...