środa, 27 sierpnia 2014

Spuki Boo, czyli gdzie spędzić deszczowy letni dzień

Gdy pogoda za oknem wygląda tak...


A my chcemy, żeby ktoś rozpromienił słonecznie nasz dzień.


Spuki Boo zaprasza do magicznej sali zabaw.


Dziś w Warszawie pogoda nie zachęca do spacerów, a My w konkursie http://rabatyrodzinne.pl/ wygraliśmy wejściówki do sali zabaw Spuki Boo www.spukiboo.pl i postanowiliśmy je wykorzystać.
 Alicja i jej 11-miesięczny kolega Florianek odwiedzili salę zabaw Spuki Boo http://www.spukiboo.pl/home/. To wyjątkowe miejsce i na pewno spodoba się starszym Dzieciom, które mogą tu  zorganizować przyjęcie urodzinowe albo inną imprezę okolicznościową. Ale Maluszki też spędzą tu magiczny dzień...

Klub Spuki Boo - to sala zabaw i kawiarnia – to miejsce, w którym Dzieci mogą się bezpiecznie pobawić, a Mamy mogą w kawiarni

wypić spokojnie kawę... poczytać prasę... albo ulubioną książkę...Sala zabaw ma imponujące rozmiary, na placu zabaw jest mnóstwo atrakcji, również miejsce zabaw dla mniejszych dzieci. Alicji najbardziej spodobał się piłeczkowy basen.

A pies na biegunach był kolejną atrakcją.


Klub Spuki Boo, organizuje mnóstwo ciekawych zajęć, warsztatów i przedsięwzięć, Mamy mogą poćwiczyć z Maluszkiem, a w najbliższą sobotę Spuki Boo zaprasza na wyprzedaż garażową. Informacje poniżej:

Klub Spuki Boo Oferuje:
  • Dużą konstrukcję placu zabaw z atrakcjami (powierzchnia 550 m2)
  • Trzy tematyczne sale urodzinowe: Lab, Atelier, Klubik Spuki Boo
  • Kilka stołów urodzinowych w sali głównej
  • Komfortową część barową
  • Bezpłatny dostęp do internetu, gazety i książki
  • Kompleksową obsługę imprez
Odwiedź ich stronę a zobaczysz ile magicznych atrakcji oferują dla Dzieci i Rodziców.Klub Spuki Boo Warszawa ul. Puławska 326 (budynek EnelMed), parking, podjazd dla wózków, winda, w łazience przewijak. Miejsce bardzo przyjazne dla Maluszków i starszych Dzieci.

Cennik tutaj: http://www.spukiboo.pl/cennik/

Dojazd autobusy: 209, 319, 709, 715, 727, 739, 809; Przystanek Sójki. Dobry dojazd od metra Wilanowska i Stokłosy.


2 komentarze:

Drogi Czytelniku, lubię z Tobą rozmawiać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...